Badgastein.lv

SCHARECKSSTRASE 16
info@badgastein.lv
0043 6644557158
A-5640 BAD GASTEIN

Pilsēta
Vērts redzēt

Glosklocner alpen strasse – 46km, Eagle Nest – 90km, Kooneegsee- 90km, Kriml-76km, Gerlos aplen strasee – Hart am Zillertall – 120km, Zell am See 38km,Kaprun – 46km, Zalcburga – 96 km, Minhene – 240 km, Insbruka 120km, Venēcija 350km


Ar moci braucot pa Austrijas Alpiem, tie paveras pavisam citādi nekā ziemā slēpojot vai ceļojot ar auto. Motociklistiem šeit tiek piedāvāti neskaitāmi moto tūrisma maršruti ar vienreizēji fantastiskiem kalnu ceļiem, viesmīlīgiem krodziņiem un ievērības cienīgām apskates vietām. Mēs sagatavosim un piedāvāsim izbraucienus atbilstoši Jūsu vēlmēm un atpūtai atvēlētā laika.
Šeit ir iespējams īsumā iepazīties ar dažiem objektiem kurus iesakām aplūkot ceļojot pa Zalcburgas zemi:

 

 • GROSGLOCKNER (Großglockner Hochalpenstraße) sākas no Bruck (aptuveni 35km no apartamentu viesu mājas HAUS BERGNER) - augstā Tauerna nacionālo parku šķērso Grosglokner augstkalnu ceļš, ko uzskata par vienu no skaistākajiem kalnu ceļiem pasaulē. Ceļa garums ir 47.8 km, un tas veido daļu no ziemeļu-dienvidu virzienā ejošā ceļa no Bavārijas uz Itāliju. No galvenā ceļa atzarojas divi sānu ceļi, kas ved uz skatu vietām. Šis ceļš ir ļoti labas kvalitātes, ar mēreniem kāpumiem. Ceļš aprīkots ar daudzām stāvvietām, kur droši var apstāties, baudīt dabu un fotografēties. No skatu laukumiem ir iespējams vērot Karintijas alpu varenās klintis, augstākās sniegotās virsotnes un ziedošās Alpu pļavas. Pirmā virsotne pa ceļam uz ledāju ir Ēdelvaisšpice (2577 m) šeit arī atrodas "Bikers Point" Edelweiss Peak. Šeit Jūs atradīsiet labāko vietu fotosesijai ar gleznainiem panorāmas skatiem uz 3000 m augstajām kalnu virsotnēm. Motobraucējs atradīs sev rezervētu parkošanās zonu "priekšējā rindā" ar galdu un soliņiem, izkārtnes, kas sniedz informāciju par dabas ainavām un dažādām ekskursijām. Pēc tam Franča Jozefa augstiene, kurp imperators devies kājām. Te var vislabāk apjūsmot Austrijas Alpu augstāko virsotni - Grosglokneru (3798 m) un lielāko šļūdoņu ledāju Pasterce, kas kopā ar 40 citiem šļūdoņiem veido Grosgloknera biezo ledus kārtu 40 km2 platībā. Vienīgais, ir jāņem vērā fakts, ka šo ceļojumu vēlams plānot vadoties no laika prognozēm, jo lietus un miglas laikā šis brauciens nebūs tik baudāms.

  http://www.grossglockner.at
  http://www.grossglockner.at/en/hochalpenstrasse/motorrad/48-kilometer-fahrspass.htm

 • http://www.grossglockner.at/de/service/videos/

 

ATTĀLUMI no BAD GASTEIN:


  Iesakām arī apmeklēt Eiropā lielāko Krimlas ūdenskritumu, Lihtenšteinas aizu, Hofverfenas cietoksni un pasaulē lielāko ledus alu, „Ērgļa ligzdu“ Vācijā un daudz citas vietas.
  • KRIMLLER WASERFÄLLE ( aptuveni 76 km no apartamentu viesu mājas HAUS BERGNER) Augstā Tauerna nacionālā parka ziemeļrietumu daļā atrodas slavenais un lielākais ūdenskritums Eiropā un piektais pasaulē. Krimlerahes upe, tekot no 3000 m augstuma, veido 3 kaskādes ar kopējo augstumu 380 metri. Ļoti iespaidīgi dabas skati, ir vērts veltīt aptuveni 3 stundas un nelielu fizisko piepūli, lai veiktu pilnu pastaigas maršrutu līdz ūdenskrituma augšas kaskādei un atpakaļ, vidusdaļā ieteicams kādu brīdi pagulēt uz akmeņiem upes krastos, lai uzņemtu akmens enerģiju. Ziemā tas sastingst ledū.

   www.krimml.at
    
  • GERLOS – ( Gerlos aplenstrase ) sākas turpat Krimles ciemā un ved augšup uz Gerlos kalnu pāreju, 1500 m virs jūras līmeņa ar lielisku skatu uz slēpošanas trasēm un kalnu ciematiem. Šo maršrutu līdz Hart Zillertall ir iecienījuši daudzi auto un moto tūristi abos virzienos, jo patiešām daba šeit aizrauj! Līdzīgi kā Grosglockner ir arī daudz stāvvietas un krodziņi. Hart Zillertall atrodas iespaidīga rodeļu trase.
  • KAPRUN (aptuveni 46km attālumā no apartamentu viesu mājas HAUS BERGNER) – garām slēpošanas kūrortam aizbraucam līdz pacēlājam, kurš uzvedīs uz Eiropas lielāko augstkalnu elektrostaciju (kalnos 2500m), kas ir iespaidīga inženiertehniska būve – aizsprosts. Atkal neatkārtojami dabas skati kalnos, daudz pastaigu maršruti.
    
  • ZELL AM SEE (38km attālumā no - apartamentu viesu mājas HAUS BERGNER) - skaista kalnu ezera krastā un tieši slēpošanas kalnu piekājē, ļoti pievilcīga pilsētiņa ar visām atpūtas iespējām, gan vietējo iedzīvotāju, gan tūristu ļoti, ļoti iecienīta.
    
  • 20 km nobrauciens pa kalnu upi (sameklēt internetā)
    
  • LIHTENŠTEINAS AIZA - Lichtenstein klain (36 km attālumā no apartamentu viesu mājas HAUS BERGNER) – aiza, ko dēvē par dabas brīnumu un kas ir viena no skaistākajām, dziļākajām un garākajām aizām Alpos, pasakaina aiza ar neatkārtojamiem dabas skatiem, ūdenskritumu kaskādēm.
    
  • St. JOHANN IM PONGAU – klusām pastaigām radīta skaista pilsētiņa ar diezgan plašām iepirkšanās iespējām.
    
  • SALZBURG (96 km attālumā no apartamentu viesu mājas HAUS BERGNER) - baroka stila pērle, kalna virsotnē lepni paceļas vienpadsmitajā gadsimtā celtais Hoenzalcburgas varenais cietoksnis, Eņģeļu kāpnes, Pundurīšu laukums, Zalcburgas katedrāle, arhibīskapa rezidence, zirgu staļļi, Mirabellas pils un parks, strūklakas un skulptūras, sālsraktuves - alas, to zemākajos līmeņos joprojām tiek meklēti nacistu dārgumi. Mocarta dzimtajai pilsētai cauri tek upe Zalcaha, kuras kreisajā krastā arī atrodas Mocarta dzimtā māja, bet labajā - apskates vērtais Kapuciešu kalns (Kapuzinerberg).
    
  • WERFEN – http://www.salzburg-burgen.at/en/werfen/ - Verfenas apkaimē atrodas HOHENWERFEN (Hoenverfenas) cietoksnis, kas paceļas uz klints izciļņa, dos ieskatu viduslaiku sadzīvē, un EISRIESENWELT (Eisrīzenvelta), kas ir viena no lielākajām alu sistēmām Eiropā. Tajā var skatīt visdažādākos ledus veidojumus un lieliskas ledus galerijas.
  • KÖNIGSSEE (96,6 km attālumā no apartamentu viesu mājas HAUS BERGNER) www.koenigssee.com - Vācijas augstākais kalnu ezers - 5.5 km2 lielais, 188 m dziļais ezers atrodas 600 m virs jūras līmeņa. Tas ir Eiropas tīrākais un dzidrākais ezers, atgādina fjordu, 8 kilometru garumā stiepjas starp augstām klintīm un pārsteidz ar lielisku akustiku. Ļoti baudāms ir izbraukums ar nelielu kuģīti, iespēja dzirdēt kalnu atbalsi, pilnīga atpūta vairāku stundu garumā. Izbraukuma laikā ir iespējams izkāpt krastā kādā no pieturvietām un doties kalnu pastaigās.
  • KEHLSTEINHAUS (EAGLE NEST Ādolfa Hitlera kalnu tējas namiņš), celts 1937.gadā. Šī kalnu namiņam līdzīgā akmens celtne pašā Kēlšteina virsotnē ir pazīstama kā Adlerhorst ( „Ērgļa ligzda”). Lai varētu nokļūt līdz „Ērgļa ligzdai”, ir paveikts īsts inženiertehnikas meistardarbs: sākumā jābrauc pa gleznainu kalnu ceļu (Kehlsteinstrasse), kas ved cauri 5 tuneļiem un no kura paveras pasakains skats, bet pēc tam jābrauc augšā ar liftu. „Ergļa ligzdā” ir iekārtots restorāns, no kura paveras iespaidīgs skats uz Alpiem. Ceļojumu iesakām apvienot ar Königsee/Eagle Nest/Salzburg, vienīgi jāseko laika prognozēm, lai uz „Ērgļa ligzdu” dotos skaidra vai daļēji mākoņaina laika apstākļos, jo tur paveras krāšņi dabas skati gan uz klintīm, uz kalnu ieskauto Ķēniņa ezeru (Konnigsee), gan netālo Zalcburgas pilsētu.
  • Rīga ~ 1800 km
  • Insbruka ~ 170 km
  • Klāgenfurte ~ 130 km
  • Zalcburga ~ 100 km
  • Vīne ~ 420 km
  • Minhene ~ 230 km
  • Venēcija ~ 349 km
  • Horvātija (Rijeka) ~ 299 km
  • Ženēva ~ 811 km
 
[Sākums] [Haus Bergner apartamenti] [Ziemas aktivitātes] [Vasaras aktivitātes] [Cenas, rezervācija un noteikumi] [Reģions un pilsēta] [Atpūta/relaksācija/veselības uzlabošana] [Laika apstākļi] [Noderīgas saites] [Karte] [Kontakti] [Galerijas] [Motociklistiem] [Aktualitātes]
Gusts Linkevičs, Linkevics, zīmēšana, animācijaGusts studio