Badgastein.lv

SCHARECKSSTRASE 16
info@badgastein.lv
0043 6644557158
A-5640 BAD GASTEIN

Pilsēta
Vērts redzēt

Bad Gasteina atrodas Austrijas Nacionālā parka Hohe Tauern vidū, svaigā kalnu gaisā, 1002 m augstumā virs jūras līmeņa. Bad Gasteinā un tās apkaimē atrodas ar radonu bagāti minerālūdeņi, kuru dziednieciskās īpašības pazina jau senie ķelti un romieši. Šī labi attīstītā, lēzenu kalnu ieskautā ieleja ir populārs slēpošanas, snovborda un vasaras pārgājienu centrs.

Bad Gastein ir vēsturisks kūrorts ļoti gleznainā ielejā, starp klintīm, kur pašā pilsētas centrā cauri vijas strauja kalnu upe, pilsētā veidojot ļoti iespaidīgu ūdenskritumu ar vairākām kaskādēm, kuras ir ļoti labi pārredzamas no tilta, kas savieno abas pilsētiņas daļas. Bad Gastein pazīstama ne tikai kā ievērojams ziemas un vasaras aktīvās atpūtas centrs, bet kopš 19.gs. arī kā atzīta kūrvieta, kur viesu vidū ir bijis ķeizars Francis Jozefs I, ķeizariene Elizabete, Bismarks, Šūberts un citas ievērojamas personas. Šodien šeit apskatāmas gan 19.gs. celtnes, gan 15. gs. celtā Nikolaja baznīca ar vēlīnā gotikas laika freskām, baroka altāri un Zalcburgas zemē vecāko akmens kanceli. Pilsētā atrodas termālie baseini, kas Austrijā ir atzīti kā vieni no labākajiem.

 
[Sākums] [Haus Bergner apartamenti] [Ziemas aktivitātes] [Vasaras aktivitātes] [Cenas, rezervācija un noteikumi] [Reģions un pilsēta] [Atpūta/relaksācija/veselības uzlabošana] [Laika apstākļi] [Noderīgas saites] [Karte] [Kontakti] [Galerijas] [Motociklistiem] [Aktualitātes]
Gusts Linkevičs, Linkevics, zīmēšana, animācijaGusts studio